درباره گروه شکاری

دوچرخه، سبک زندگی جدید

در نگاه اول ما تولیدکننده و واردکننده­ ­ی دوچرخه و لوازم جانبی هستیم که در مدت سی­ سال تجربه و فعالیت در این حوزه، با ده­ ها کارخانه و برند از سراسر جهان فعالیت داشته­ ایم و نظاره­ گر تغییر جایگاه و ماهیت دوچرخه در جهان بوده ­ایم؛ حالا با تکیه بر تجربه ­ی سال­های فعالیت­مان دریافته ­ایم که دوچرخه ­سواری نقش به­ سزایی در ایجاد نگرش و سبک زندگِي پویا ایفا می­کند.
بنابراین ما مشتاقانه و آگاهانه آماده­ ایم که در ایجاد نگرشی پویا برای زندگی شادتر، قدم برداریم.

فلسفه ­ی گروه شکاری

ارتقاء سلامت و شادی از طریق دوچرخه سواری

  • ما باور داریم که در گروه شکاری وسیله­ای را عرضه می کنیم که با شادی مردم در ارتباط است. مردم با دوچرخه به آغوش طبیعت می­روند، نوازش باد و گرمای نور خورشید را روی پوست خود حس می­کنند و تماشای درختان و آسمان آبی قلب آن­ها را به هیجان می­آورد.
  • ما باور داریم که نقش دوچرخه ­سواری در ایجاد یک نگرش جدید و سرزنده  بسیار مهم است. یک دوچرخه­ سوار را تصور کنید که در هوای خنک، در دل طبیعت، تنها صدای نفس­های خود و آوای طبیعت را می­شنود و یا به ­جای آن­که ساعت­ها زمان خود را پشت ترافیکِ خسته­ کننده ­ی شهری بگذراند، با کمال آرامش برای رسیدن به محل کار خود در زیر آسمان آبی رکاب می­زند و با یک فعالیت متوسط، چرخه­ ی متابولیسم بدن خود را به حالت طبیعی می­رساند و یا کودکی را تصور کنید که رویاهای رنگی و کودکانه ­ی خود را، با دوچرخه عملی ­می­کند.
  • ما معتقد هستیم با ارائه­ ی دوچرخه­ هایی با کیفیت و عملکردی استثنایی، به تحقق چنین شیوه­ ی زندگیِ شگفت­ انگیزی کمک می­کنیم.
  • ما با بهره ­گیری از دانش و تجربیات سی­ ساله ­ی مجموعه­ ی شکاری، در شناخت، تولید و همکاری با شرکت­های دوچرخه­ سازی در جهان، محصولاتی با کیفیت و جذاب را برای سبک زندگی جدید عرضه می­کنیم.

تاریخچه ­ی گروه شکاری

بیش از سی ­سال است که گروه شکاری فعالیت خود را در زمینه ­ی تولید و تأمین دوچرخه و تجهیزات جانبی آغاز کرده است.

محصولات گروه شکاری

محصولات ما شامل تولید و واردات انواع دوچرخه­ در سایزبندی­ ها، سبک­ های گوناگون با تجهیزات جانبی از برندهای معتبر جهانی است.
نتیجه ­ی تلاش ما در گروه شکاری در سه دهه­ ی گذشته تا کنون، عرضه ­ی محصولات با کیفیت و منحصربه­ فرد و همگام با استانداردهای روز جهانی با مناسب­ترین قیمت بوده است.

قیمت­ گذاری

ارائه دوچرخه­ های با کیفیت با قیمت مناسب، همیشه برای ما یک اصل مهم بوده است.

یکی از مشغله ­های همیشگی ما همواره ارائه ­ی دوچرخه­ های باکیفیت برای کودکان بوده است؛ چرا که خوب می­دانیم داشتن دوچرخه­ ای زیبا، آرزوی دوران کودکیِ خیلی از ما بوده است و به همین منوال فرزندان ما نیز از این قاعده متثثنی نیستند.
به همین جهت با تولید محصولات متنوع و جذاب، تلاش کرده­ ایم دوچرخه­ هایی با کیفیت در قیمت­های مناسب برای عرضه، فراهم سازیم. برای ما هیچ عنوانی افتخارآمیز تر از آن نخواهد بود که بدانیم نقشی کوچک در شادی فرزندان­مان داشته­ ایم.

به ­روزرسانی محصولات

گروه شکاری مجموعه­ای است متشکل از؛ متخصصان بازاریابی، طراحان و مهندسان صنعتی. ما هرساله محصولات خود را با توجه به نیازهای طیف گسترده­ای از مخاطبین خود (کودک تا بزرگ­سال ) به روزرسانی می­کنیم تا همواره پاسخ­گوی نیاز­ها باشیم.

مأموریت

ماموریت ما ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و ایفای نقشی موثر درسبک زندگی جدید با دوچرخه است.